czwartek, 24 maja 2012

Pierwszy raz jako "Testerka"

Hej dziewczyny około tygodnia temu na mojej skrzynce e-mali pojawiła się propozycja przetestowania nowego kosmetyku, a mianowicie samoopalacza firmy MANHATTAN. Zgodziłam się kto by nie chciał dostać małego prezenciku, i tak dziś zapukał do mych drzwi kurier wręczając mi małą paczuszkę. Wewnątrz znajdowała się puszka z bronzerem w spreju 125ml oraz mała książeczka jak należy stosować kosmetyk. Według producenta jest to innowacyjna technologia samoopalania w domu, oparta na substancji DHA (Dihydroxyacton) który poprzez reakcję z aminokwasami keratyny skóry, wywołuje efekt opalenizny, również ma dać równy złocisty odcień. Jest wzbogacony ekstraktem z aloesu.
 Producent zapewnia że jest szybko schnący ma lekką konsystencję. Ten bronzer ma być niczym domowe opalanie natryskowe które jest dość kosztowne.
W ulotce są zawarte instrukcje jak można dzięki niemu wyszczuplić sylwetkę poprzez nakładanie go na odpowiednie partie ciała. Termin ważności to 12 miesięcy, a opalenizna ma się utrzymać od 3 do 6 dni bez zacieków.

 Nie będę już was więcej zamęczać opisami czy składem produktu, to wszystko będzie zawarte w recenzji. Teraz lecę biorę prysznic, robię peeling i opalam się. Mam nadzieje że potem będę ładna czekoladka.

Czekam na wasze opinie może ktoś z was też dostał ten samoopalacz do testowania. Piszcie jak by co !!

Pozdrawiam  Sówka81

10 komentarzy:

 1. O fajnie. Jeszcze nic od nich nie testowałam

  OdpowiedzUsuń
 2. O, ciekawe, ciekawe :) Czekam na recenzję!

  OdpowiedzUsuń
 3. gratuluję współpracy, nie używam bronzerów, więc to nie dla mnie będzie notka ale z ciekawością czekam na dalsze inne posty :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję w byciu testerką, i szybkiego opalania życzę ;P

  OdpowiedzUsuń
 5. Serdecznie Ci gratuluję, testuj na zdrowie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ciekawe czy będzie skuteczny. Czekam na recenzję :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Tego nie znam, ale lubię samoopalacze:) Muszę wreszcie jakiś znowu użyć:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Dziś rano dopiero dopiero pojawiły się efekt końcowy, Ale nic wam jeszcze nie powiem .

  OdpowiedzUsuń

Liczę się z twoją opinią więc nie zwlekaj tylko pisz :) Sprawisz mi tym ogromną przyjemność, a Ja postaram się odwdzięczyć.