piątek, 20 kwietnia 2012

Biżuteria

Tak na szybkiego przygotowałam z siostrą przegląda jej biżuterii którą zabrała z sobą na ten dwu tygodniowy urlop. Jest to połowa jaj zapasów.

1. Bransoletki z kamieni półszlachetnych Agat. Różowa bransoletka złożona z owalnych bloków w naturalne wzory  połączone gumką jubilerską cena około 20 eur. Zielony kamień Agat   został osadzony i umieszczony w pozłacanym metalowym okręgu. Obie bransoletki zakupione na targach biżuterii naturalnej i rękodzieła w Monachium cena około 20 eur.


2. Pierścionek żabka (35 eur) wysadzana kolorowymi cyrkoniami Fossil do niego w komplecie możemy kupić naszyjnik. Metal w formie antycznego złota.

3. Przeźroczysta bransoletka czysty kryształ górski. Czarna bransoletka firmy Apart kamień naturalny (ok.110zł) zawieszki dokupione osobno również Apart (ok.35 zł). Pierścionek w całości wykonany z kamienia półszlachetnego Agat z targów biżuterii naturalnej w Monachium.

4. Komplet trzech bransoletek z perełek słodkowodnych z zawieszkami wypełnoinymi kryształami naturalnymi w trzech kolorach, od Rita Pfeffinger (ok.24 eur.)  z strony internetowej
http://www.hse24.de/index.html

A jaka jest wasza biżuteria letnia dajcie znać Sówka81
0 komentarze:

Prześlij komentarz

Liczę się z twoją opinią więc nie zwlekaj tylko pisz :) Sprawisz mi tym ogromną przyjemność, a Ja postaram się odwdzięczyć.